ההסבר:
על פי הכתבה ב Ynet זוהי השמצה מתקופת "שומר חומות" שחזרה להסתובב עכשיו.הרשת שנמצאת בבעלות ערבית-ישראלית סובלת מפייק ניוז שמסתובב ברשתות החברתיות, לפיו הבעלים מכנה את היהודים "כלבים". סמנכ"ל הרשת: "אנחנו תורמים על חשבוננו לעמותות וארגונים הפועלים למען הציבור הישראלי, במיוחד לאלה שנפגעו מהמלחמה".
המקור:
סמיר דבאח "שזה יגמר היהודים הכלבים שוב יעמדו בתור בחנויות שלנו לקנות בשר לא דואג"![](https://irrelevant.org.il/wp-content/uploads/2023/10/samir-dabach-473x1024.jpg)
מדיניות פרסום תגובות באתר
שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.
הקליקו כאן לדף צרו קשר