נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - לכאן ולכאן / עיריית רמת השרון וערי פורום ה-15 ישביתו את פעילות הועדות המקומיות לתכנון ובניה

עיריית רמת השרון וערי פורום ה-15 ישביתו את פעילות הועדות המקומיות לתכנון ובניה (המלצה - לכאן ולכאן)

ההסבר:

החלק הראשון נכון. קראו באתר פורום ה-15, פורום הערים העצמאיות.

החלק השני לא נכון. הפוסט שוד של מאות מיליארדים מערים חילוניות מסתובב מאז 2019. קובי ריכטר פרסם שלא הוא כתב אותו. בתגובה שלי לפוסט, הבאתי ציטוט מתגובת משרד הפנים כי "מטרת הרפורמה, כאמור, להפחית ריכוזיות, לבזר סמכויות, להקל ברגולציה ובבירוקרטיה". ההבנה שלי את המונחים האלה שהם בדרך כלל מבטאים מתן פתח לעשירים להתעשר על חשבון האזרחים והסביבה.

 

המקור:

תושבות ותושבים יקרים,
עיריית רמת השרון וערי פורום ה-15 ישביתו החל ממחר, יום ראשון 19.3 את פעילות הועדות המקומיות לתכנון ובניה ובכלל זאת את פעילות התכנון, הרישוי וקבלת הקהל, לא יונפקו או ימסרו היתרי בניה, אישור תחילת עבודה, אישורים לרישום בטאבו, מידע תכנוני וכיוצא באלה.

הרקע להשבתה הוא דרישת הממשלה בחוק ההסדרים להלאים חלק מהארנונה, התשתיות הלאומיות והתכנון ובניה מידי הערים ולהעבירם לידי המדינה. המשמעות היא שהארנונה שמשלמים עסקים ברמת השרון לא תופנה לצרכים עירוניים חשובים כמו חינוך ילדי העיר, רווחה, תרבות ונושאים עירוניים אחרים אלא לצרכים לאומיים.

השביתה תמשך כל עוד הממשלה לא תסיר מהצעת חוק ההסדרים את פרק הלאמת הארנונה, פרק התשתיות הלאומיות ופרק התכנון ובניה, לרבות עצירת הפגיעה בהגנה על הסביבה והבריאות.

ככל שהממשלה תמשיך בקידום פרקים אלה, פורום ה-15 יחריף את המאבק, ויכלול גם השבתת מערכת החינוך בערים.

עיריית רמת השרון
שתפו בכל הכח !!
פרסמו בין חבריכם.

כך כתב הבוקר Kobi Richter – קובי ריכטר - מפתח הסטנטים. בעל דוקטורט בפרמקולוגיה שהיה גם טייס קרבי - אלוף הפלות שלזכותו 11.5 מטוסים שהפיל.
+++++++++++++++++++++++++
מה מתכנן לנו הגנב שליט"אריה מכלוף דרעי?
שוד של מאות מיליארדים מערים חילוניות.
מספיק 500 שיתופים כדי להתחיל לקומם מדינה שלמה.
יש לנו 120 שעות כדי להפיל את המזימה - בשקט בשקט תחת הערפל הכבד של הבחירות, שר הפנים הרב מכלוף דרעי שליט"א, באמצעות מנכ"ל המשרד מרדכי כהן, זוממים תוכנית חלוקה מחדש של מדינת ישראל ל-25 מינהלות אזוריות, כל מנהל אזור יקבל שליטה על כל ההכנסות והכספים של הרשויות שבתחומו, תוך שהוא נהנה ממלוא הסמכויות החוקיות, והשליטה על ההכנסות והכספים באזור. ראשי הרובד האזורי החדש ייבחרו בידי הציבור, באמצעות פתק הצבעה שלישי, או שהם ימונו על ידי ראשי הרשויות המקומיות בכל אזור.
במסגרת המזימה החדשה, כל כספי המיסים וההכנסות של תושבי תל אביב לדוגמא, יועברו לקופה אזורית, וכל שנה מליארדי שקלים של תושבי תל אביב יחולקו שווה בשווה עם העיר החרדית הענייה והכושלת בני ברק. והמימון? הוא לצמיתות.
שימו לב, תושבי תל אביב, שוהם, חיפה, הרצליה, ראשל"צ, אפרת, מעלה אדומים, רעננה, רמת השרון, סביון, מבשרת ציון, רמת גן, מודיעין, חולון, ראש העין, נס ציונה, ועוד ועוד.. הולכים להפוך אתכם לצמיתות לסמרטוטים ועבדים של ערים חרדיות עניות וכושלות כדוגמת בני ברק, עמנואל, קריית ספר, אלעד, נתיבות, ביתר עילית, רכסים, ירושלים, קריית יערים טלז-סטון. ועוד ועוד... כל כספי הארנונה והמיסים של הישובים והערים החילוניות בארץ ללא יוצא מן הכלל, הולכים להתחלק שווה בשווה עם ערים חרדיות עניות וישובים פושטי רגל. ככה גזר עליכם רבי מכלוף הגנב שליט"א.
ערים חרדיות נחשלות ועניות הולכות לשאוב ולינוק לצמיתות את העושר של ערים מבוססות ויצרניות עם אוריינטציה חילונית, ורמת חיים גבוהה. מישהו הרי צריך לממן ולתחזק את היסודות והתשתיות למדינת השריעה החרדית שזוממים להקים לנו מתחת לאף.
אם עד היום הייתם רגילים לממן שכונות אברכים חרדיות ועניות מכספי הארנונה והמסים בעיר שלכם בלבד, אז מהיום, אחרי שהכתות החרדיות פשטו רגל בערים שלהם, אתם הולכים לממן ערים שלמות.
ובנוסף כל ראשי האזורים הכפופים לשר הפנים יקבלו לידיהן סמכויות ממשלתיות, במסגרת זו בעתיד תושבי בני ברק החרדים יוכלו לדוגמא לאכוף בכפייה את חוק המרכולים ושמירת שבת על תושבי רמת גן ותל אביב החילוניות, באמצעות המנהל איזור שהם יצביעו לו. או לפי גחמותיו הסחטניות של שר הפנים. המנהלות הריכוזיות יוכלו לקבוע לכם סגירת ערים וחופים בשבתות. הם יהפכו לראשי הערים בפועל. יתנו להם סמכויות, ועם הקומבינות של המושחת דרעי הוא ידאג מי ימונה לרכזי האזורים. ובעתיד הלא רחוק כשיהיה להם כוח הם ישנו את שיטת הבחירות לפי איזורים כמו בארה"ב. ולפי שיטת הצבעה זו האייטולות יקחו את השלטון, על מגש של זהב.
שר הפנים הרב מכלוף דרעי שליט"א זומם להגביר את השליטה החרדית-פוליטית בתל אביב ובעוד מרכזים עירוניים עם אוכלוסיה חילונית חזקה ומשפיעה, הוא זומם לשעבד לצמיתות את האדם העובד, ולהנדס את החילונים להיות סמרטוטים ועבדים של אוכלוסיות עוני חרדיות נזר הבריאה. זהו הרס של האדם העובד והיצרני. הרס מדינת ישראל. במסגרת הקמת היסודות למדינת השריעה החרדית. גם חוק המרכולים. וגם המזימה הזו. נועדו להפיכה החרדית השקטה. דעווה. אוכלים אתכם מבפנים.
אתם תממנו לצמיתות. את הכת החרדית פושטת הרגל. כספי המיסים של ההייטק החילוני יתחלקו שווה בשווה עם ערים חרדיות אנטי ציונים, שלא מלמדים את ילדיהם מינימום של השכלה בסיסית של לימודי ליבה אזרחות ואנגלית. אתם תממנו מקוואות חשוכים עם פדופילים וילדים ערומים לזיכוי הרבים. והם בתמורה ילמדו אידיש כלימודי ליבה. יחסמו לכם את הכביש. יפקחו עליכם בפרוטקשן של אכילת כשר.

הפושע הגנב הזה הפך לאדריכל של מדינת ישראל. ביבי נתן בנדיבות לגנב המורשע הרב דרעי את משרד הפנים. ומאז הגנב מעולל במשרד כאוות נפשו. ביבי נותן לרב דרעי יד חופשית להכשיל ולהתעלל במהפכן המסורתי רון קובי מטבריה. בתמונה: אליהו זיגדון יד ימינו של שר הפנים דרעי המושחת בטבריה ובצפון. זיגדון נמצא תחת חקירה של להב 433 בחשד לשחיתות חמורה בעיריית טבריה.

אנחנו 7 מיליון אזרחים לא חרדים. הכוח נמצא בידיים שלנו. הגיע הזמן להפסיק לבחור במי שמתעלל בנו. במי שדורך לחילונים והמסורתיים על הפרצוף. במי שללא סיבה מכר אותנו לדרעי המושחת, ושיעבד אותנו לחרדים. זה הטיל האמתי שנוחת לנו על הפרצוף.

יש לנו 120 שעות לשתף ולעורר מדינה שלמה להפיל את המזימה הזו.

לא צריך לצאת לרחובות. רק לשתף ולשתף. ביחד נוציא את זה אל אור השמש.
שתפו!! שתפו!! שתפו!! זה עובד!!

אנו קוראים לכל אזרחי ישראל להפציץ את הפוסט הזה בשיתופים, יש לנו 120 שעות כדי להפיל את שוד המדינה החילונית.

שימו לב! פייסבוק הגבילו חשיפה של פוסטים ציבוריים בפייסבוק, ולכן כולם חייבים לתת לייק + לשיתוף + תגובה לפוסט כדי שהוא יהפוך לויראלי בצורה מטורפת. הכול בידיים שלכם.
מספיק 500 שיתופים כדי להתחיל לקומם מדינה שלמה.

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top