נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - אפשר להעביר / אזהרה מאתר פאן צ'יק – גניבת פרטי אשראי

אזהרה מאתר פאן צ'יק – גניבת פרטי אשראי (המלצה - אפשר להעביר)

ההסבר:

על פי הפרסום באתר הארץ מאת רן בר-זיק האתרים toysnfun.co.il ו-funchik.co.il, הם למעשה תרמית. טופס הזנת פרטי כרטיס האשראי הוא מזויף ולא באחריות חברת סליקה כלשהי.

המקור:

שימו 🧡- הונאה!!!!!!!!!! לאור הסגר שבא עלינו...חיפשנו אתר של צעצועים להתחדש קצת ולהעביר את התקופה הזו....מצאנו את האתר  שנקרא פאן צ'יק אתר מעניין-מחירים נוחים-משלוח חינם....תוך כדי הרכישה נתבקשנו מחברת האתר פאן צ'יק להקיש קוד שנקבל בדק' הספורות לנייד שלנו....קיבלנו סמס עם קוד ובאופן טבעי הקשנו אותו......לאחר כשעתיים קיבלנו מחברת האשראי הודעה בה נשאלנו האם ביצענו העברות כספים מהכרטיס שלנו......ולאחר כשעה קיבלנו שיחה מחברת האשראי שלמזלנו בחרה ביצירת קשר  טלפוני לבדיקת העניין.........בשיחה ציינתי שלא ביצעתי שום העברה וכמובן שלא בסכומים שהם ציינו....הנציגה שאלה האם ביצעתי רכישה אינטרנטית באתר פאן צ'יק ציינתי שכן....הנציגה ציינה שהאתר הזה הוא הונאה אחת גדולה!!!! בעקבות הקשת הקוד שנתבקשנו-האתר השתלט לנו על הכרטיס ומעבר לניסיון ביצוע העברה כספית של  880 יורו השווה ל- 3585  שח וניסיון נוסף של העברה בסכום של 550 יורו השווה ל- 2037 ש"ח - הגדילו לעשות וביצעו שינוי של הנייד שמעודכן בפרטי הכרטיס כדי שמעתה והלאה ייצרו איתם קשר וכך בעצם הם יוכלו לאשר את העיסקה😖ראו הוזהרתם...חג שמח🌸

תגובה אחת

  1. הרבה אתרים מאמתים את זהות הלקוח ע"י משלוח קוד לנייד, בהנחה שמס. הטלפון שלו ידוע לאתר (ולא ידוע למי שבמקרה מצותת לתקשורת).

    במקרה זה כנראה הרמאים השתמשו בפרטי האשראי כדי לבצע העברה, והלקוח (הקורבן) לא שם לב שהקוד הגיע ישירות מחברת האשראי. הבעייה היא שחברת האשראי לא פרטה בהודעה לאיזה צורך נשלח הקוד.

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top