נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - אפשר להעביר / זהירות מחברת bhip

זהירות מחברת bhip (המלצה - אפשר להעביר)

ההסבר:

חיפוש קצר גילה שאכן חברת bhip היא חברת פירמידה, או איך שהם אוהבים לקרוא לעצמם - "שיווק רשתי".

הנה כתבה מהטלוויזיה - מבט שני - איך יוצאים מבי-היפ?

ועוד כתבה - מבט שני - פורשים מ B:HIP

אם תחפשו, אולי תגיעו לכתבה כמו זו במעריב - חברת BHIP ישראל: מה זה באמת שיווק רשתי? ניפוץ מיתוסים. אם תסתכלו טוב, תראו שזו כתבה פרסומית של החברה.

בעבר כתבתי על תרמיות פירמידה שיווק רשתי MLM – איך זה עובד באמת וכן שיווק רשתי – שנתיים אחרי. בעיני, הבעייתיות הגדולה של השיווק הרשתי הוא הצורך לנצל את הקשרים החברתיים כדי לנסות לעשות כסף. הרוב מפסידים, ולכן נפגעים היחסים עם האנשים הקרובים.

המקור:

קשר לבנות שמחפשות עבודה בכל מיני מקומות, אתרי דרושים וכו...
יש חברה אחת שנקראת Bhip, החברה הזו היא מעין כת שבנויה בצורת פירמידה, כל אדם שם- ככל שיש יותר אנשים תחתיו כך הוא מרוויח יותר. זו חברה נוראית שהפילה הרבה צעירים בפח ומוטטה את המשפחות שלהם מבחינה כלכלית.
העיקרון הוא שאדם מתקשר ורוצה להשתתף בחברה, הוא מוזמן ל-3 מפגשים (כעת, בגלל המצב- זה בזום) שבהם עושים לו שטיפת מוח כמה הוא חייב את הכסף וכמה זה רק יעזור לו, וכמה הוא הולך להרוויח בקלות. ואז הוא נכנס לחברה וצריך להוציא מעצמו כסף לרכישת המוצרים ואח"כ אולי לכסות את זה כשמוכר אותם.
הם עם השיטה הזאת הפילו כמויות של צעירים והרסו אותם.
אז רק רציתי להזהיר כי פגשתי בהם כבר 4 פעמים רק ב-3 שבועות האחרונים!!
וכל פעם נציג אחר שלהם מתקשר כי כל אחד מהם רוצה להשיג כמה שיותר אנשים. אז בבקשה תזהרו מהם!!!
אפשר לזהות אותם על ידי הפרטים הבאים:
(כי הם לא כותבים את השם שלהם כשהם מפרסמים משרה, אלא כל פעם כתובים בתור משהו אחר...)
1. הם כותבים שזה מיועד לבני 20+
2. בדר"כ בכותרת כתוב שזו עבודה מהבית ואונליין ואפשר להרוויח ממנה בקלות.
3. לפעמים הם מציינים את עניין המפגשים.
4. הם בעיקר מדגישים את הקלות שבעבודה ושברווח ממנה. מדגישים שאין צורך בניסיון ועוד...
בבקשה אם אתן נתקלות בהם- קודם כל, אל תאמינו להם, וגם- ממש אשמח אם תעבירו את זה הלאה לעוד בנות, כדי שלא ייפלו בפח שלהם.

52 תגובות

 1. שטיפתמוח ובזבוז זמן

  לצערי בזבתי את זמני , שעות של חפירה אחת סביב ספר של יציאה ממבוך העכברים, הוסבר שהכל בחינם,כל הלמידה עליהם, וכולם עובדים יחד, רק שלפגישה השניה בכדי לראות מי רציני וכי בפגישה השניה נותנים כלים לאיך לשווק באינטרנט יש לשלם סכום של80 ש״ח, שילמתי.
  אחרי הפגישה השניה כבר הרגיש נורא מוזר ושאלתי את ה״חונך״ האם מתבקש ממני תשלום כלשהו בכדי לעבוד איתם? -הרי שיווקו את העבודה כשיווק מהבית, באינטרנט , ללא ניסיון וללא ידע, עכשיו מהידע שלי בכדי לשווק לא צריך לשלם עבור העבודה שלך, אתה מקבל עמלה פר העבודה שאתה עושה-מביא קונים, החונך אמר יש תשלום סימלי לפתיחת העסק, אבל אם מדובר בשיווק מדוע אני צריכה לשלם גם על עסק, כמו כן היה נשמע לי תמוהה שאני עוד צריכה להוציא שיחות מכירה ורק עמלה של 30% אקבל? הרי אם אני גם משווקת וגם מוכרת בסוף , לא מגיע לי תשלום גבוה יותר…? אך הסיפור בכלל לא כפי שתואר בהתחלה זרמתי לראות מה יאמר בפגישה השלישית כי שם הבנתי שיפרטו יותר על מהלך העבודה- רוב הפגישות היו באמת סביב החוסר בכסף, ומירוץ עכברים , ואנחנו רוצים חופש כלכלי ומי לא, וצריך הרבה עבודה קשה, עכשיו אין בעיה לעבוד קשה, עד שבתום הפגישה השלישית הוסבר שיש צורך לרכוש את המוצרים בשווי של 1700$ – כדי למכור בעצם פרונטלית ואשכרה להגיע למעמד בו אתה תקבל כסף מהעמלות ה-30% עמלה.
  המידע הראשוני שהתקבל הינו שיקרי , ז״א אתה לא משווק מהבית, אתה קונה מוצרים בשביל להיות בדרגה מסויימת וצריך למכור פרונטלית 25 מוצרים, כמו כן אתה משלם 49$ בשנה לכך ישהיה לךid באתר שלהם – ״שתהיה תחת החברה .
  לזה לא ציפיתי ולצערי לא בדקתי על החברה לפני שהשקעתי זמן יקר בישיבה באותן פגישות שפשוט כל פעם מישהו שעשה מלא כסף עלה ואמר שצריך לעבוד קשה בשביל לצאת ממירוץ העכברים, הכלים היחידים שניתנו בפן השיווקי, זה באמת בעיני צחוק על אנשים= יש אינסטגראם, פייסבוקֿ, טיקטוק,
  איזה אדם רגיל מין המניין לא מכיר פלטפורמות שיווקיות אלו?
  בקיצור, אתה רוכש מוצרים של החברה בניסיון למכור אותם,וכמובן להביא עוד אנשים ולהגדיל את הצוות שלך כי מהמכירות של האנשים שנמצאים בצוות שלך אתה מקבל נק׳. -כאשר מצטבר ל500 נק אתה מקבל 50$ -אומרים לך למכור לאנשים קרובים בהתחלה.
  בכל אופן, ממש לא עבודה ללא ניסיון בשיווק דיגיטלי, ממש לא לעשות כסף מהבית
  באיזה שהו מקום ישבתי וגירדתי את עצמי בפגישות כי חזרו על אותם הדברים שוב ושוב ושוב ושוב שזה כבר די. תגיעו לעיניין- בקיצור מריחת זמן,מרגיש לי שמה שניסו לעשות שהאנשים שהשקיעו לפחות סכום מסויים מכספם בכדי שאחרי זה יהיה פחות רצון לצאת מכל העיניין, בעצם – השקעתי את כל הזמן הזה, כסף מסויים מה לא אשקיע עוד קצת? אני כבר כאן והכל נשמע נוצץ, כל כך הרבה אנשים הצליחו ואני מוכן לעבוד קשה עבור החירות הכלכלית שלי!
  אז לי אישית זה לא ישב טוב, הובטח לי שיווק דיגיטלי קבלת עמלות, בסוף מסתבר שאני צריכה גם לקנות מוצרי בשווי של 1700$ ורק אז אקבל עמלה של 30%? גם הובטח שבמפגש השני ילמדו על שיווק- כל מה ש״לימדו״ זה הפלטפרמות האינטרנטיות שכולנו מכירים , נאמר על כך שיש תוכן שיווקי בנוי מראש בחברה שלהם , ותשלום על גוגל אדס כדי שהתוכן השיווקי יגיע ליותר אנשים- תשלום מהצד שלנו ! אז הכל היה שקר ומריחה אחת גדולה מבחינתי .
  מסקנה חברה- אתה משקיע 6000ש״ח פלוס על מוצרים שאתה צריך למכור בעצמך פרונטלית, כמו כן לשלם 49$ בשנה על משתמש בחברה, שזה שטויות , אבל אם אתה משקיע 6000 ש״ח רק אז זכאי לקבל עמלה של 30% מהמכירות-WHAT
  וכמובן להביא כמה שיותר אנשים בכדי שיקנו את המוצרים ויהיה לך צוות שהם יקנו את המוצרים של החברה לשווקם ולמכירתם גם- ככה החבר'ה למעלה מרוויחים, אתה מביא אנשים שיהיו תחתיך לכן אתה מתחיל להרוויח והם יצטרכו להביא עוד אנשים כדי שם ירוויחו וככה הגלגל מסתובב.
  כמובן שכל מה שרשמתי זה להבנתי האישית, עם ביסוס כי כן הייתי בפגישות ,ככה אני ראיתי וזה הרושם שקיבלתי מהם- כמובן יש כתבות באינטרנט שלצערי ניפגשתי בהן מאוחר מידי .

 2. אז קראתי את התגובות פה ברור שהרוב המוחלט היה על כמה שהם עוד שנייה קרסו כלכלית והכל זה תרמית פסיכולוגית של שטיפות מוח
  חברה אף אחד מהתגובות פה לא היה מעבר למפגש השלישי אין פה בן אדם אחד שאשכרה צבר ניסיון זה ברור שאי אפשר לקחת מהם דוגמא אם היה פה איזה אחד שהיה בפנים תקופה ארוכה ממנו אפשר לקחת דוגמא כי הוא יודע מה קורה שם אבל היי כל מי שמפחד קצת על הכסף שלו החליט פשוט להכפיש חברה בלי שהוא יודע עליה כלום אז לפני שאתם הכל כך חכמים כותבים כמה שזה שקר וכזב תשאלו בן אדם שאשכרה עובד בזה ולא אחד שבטוח שהוא הבין את כללל השטיפת מוח הזאת מעשר דקות מפגש

מדיניות פרסום תגובות באתר

 • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
 • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
 • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
 • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
 • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
 • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
 • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top