נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - לא להעביר / משפחה ניצלה מקורונה עם ויטמין סי

משפחה ניצלה מקורונה עם ויטמין סי (המלצה - לא להעביר)

ההסבר:

המאמר נכתב על ידי רופא סיני המטפל בתזונה. אין ביסוס מדעי לטענות שלו. וירוס הקורונה הוא ממשפחת הוירוסים הגורמים לצינון ה"רגיל" שכולנו חווים. מי שימצא תרופה לצינון הרגיל (common cold) יזכה בפרס נובל. אם נטילת ויטמין סי היתה יכולה למנוע או לרפא צינון, כולנו כבר היינו לוקחים ויטמין סי כל חורף ולא היינו מצטננים. לקריאה נוספת Coronavirus: it’s time to debunk claims that vitamin C could cure it

המקור:

מדווח ד"ר ריצ'רד צ'אנג, שמוביל שלושה מחקרים על ויטמין סי לקורונה בבתי חולים בסין.

"אשה מווהאן בת 71 עם סוכרת כרונית, מחלת לב כלילית עם סטנט וכמה מחלות כרוניות אחרות, כלומר מצבה הבריאותי רע. התחילה להרגיש תסמינים דומים למחלת השפעת וקיבלה חום 38 מעלות צלזיוס. כל המשפחה החלה לקחת טבליות של ויטמין סי. בתה מתעניינת וקוראת על תזונה וכך הגיעה למידע על ויטמין סי. היא מאמינה בויטמין סי. היא קנתה טבליות של ויטמין סי וגם יעצה לכל בני המשפחה 6 אנשים לעשות זאת. כל המשפחה החלה לקחת ויטמין סי. באותו הזמן המשפחה לא נעזרה במסיכות. בתיאוריה הם נחשפו לוירוס קורונה. האמא נשארה בבית ולא הלכה לבית החולים במשך 10 ימים. היא היתה בסדר גמור. היא לא הראתה הרבה סימפטומים פרט לחום נמוך ולקחה ויטמין סי כל יום. הבת לקחה 20 גרם ויטמין סי ליום. אמה לא האמינה כל כך בתוסף לכן לקחה באי רצון חצי או פחות מחצי ממה שבתה יעצה לה. מצבה לא הדרדר אבל בכל זאת האם רצתה לבדוק את מצבה הרפואי לכן הלכה לבית חולים ושם קיבלה אבחון רשמי שיש לה וירוס קורונה. היא התאשפזה. בבית חולים מצבה הדרדר בהדרגה עד שנשלחה לטיפול נמרץ. זה היה לפני 22 ימים. בסופו של דבר עקב ההדרדרות נזקקה לתמיכת חמצן. הבת שלה התעקשה מול הרופא על עירוי של ויטמין סי, כי עד אז כבר נודע על המחקר הרשמי הראשון על ויטמין סי. היא לקחה את הדיווח מהחדשות והעבירה לרופא של בית החולים והתעקשה שהוא ינסה זאת על אמה. הרופא הסכים באי רצון. נתנו לה 10 גרם ליום. מצב החולה היה יציב, שבועיים היתה בבית החולים ושוחררה מטיפול נמרץ כי מצבה השתפר. ועדיין היא בבית חולים. זכרו שהיא בגיל 71 עם מחלות רציניות של סוכרת ומחלת לב חריפה. הייתם משערים שיש לזה תמותה גבוהה. בווהאן אחוז התמותה של האנשים עם קורונה הוא 5%. בקרב הקשישים שיעור התמותה הרבה יותר גבוה. אבל היא שרדה עד כה בהצלחה בתקווה שתחלים לגמרי. המשפחה צופה שהיא תשוחרר לביתה בקרוב.

אף אחד מחמשת בני המשפחה לא נדבק. כולל 3 המטפלים בה - הבת, האח שלה וגיסתה. שלושתם היו במשמרות בבית החולים כדי לטפל באמם החולה. הם לבשו מסיכה רגילה וכפפות וללא הבגדים שלובש הצוות המטפל, ואף אחד מהם לא חלה. כמו כן האב לבן צעיר יותר, פחות מגיל 10. כולם נחשפו למחלה ולא היו להם אמצעי מניעה פרט לויטמין סי. הבת לקחה 20 גרם ליום. למרות שזה רק דיווח מקרה, זה מוסיף לתיעוד ההסטורי המצטבר בגובה של הר. עשורים של מחקרים קליניים ומקרים קליניים, מראים שיש לנו מספיק עדות להראות שויטמין סי מסוגל להרוג וירוסים בגוף. מדוע? בעיקר דרך יכולתו של ויטמין סי לייצר הידרוגן פרוקסיד. כולנו יודעים שהידרוגן פרוקסיד הורג חיידקים. הוא הורג בקטריות ווירוסים וכשהמינון מספיק גבוה הוא יכול להרוג וירוס. חלק מיכולת ההרג של ויטמין סי נובעת מטיפול בשלב מוקדם ובכמויות מספיקות. הוא לא פועל רק כתרופה שהורגת וירוסים, הוא גם נוגד חימצון חזק. זה חשוב מפני שכולנו יודעים שזיהום קורונה הורג אנשים בעיקר בגלל שהזיהום גורם לפגיעה אקוטית בריאות, עד שלא יכולים לנשום. זה בגלל החומר האלים שמגיע לריאות. ויטמין סי בנוסף לנוגדי חימצון אחרים להגנה עצמית, יכול לנטרל את הרדיקלים החופשיים וכך למנוע נזק נוסף ולתקן נזק קיים וזה מפני שויטמין סי עובד.

זה דיווח מקרה אבל עולה בקנה אחד עם עדות קיימת שמתן ויטמין סי בשלב מוקדם ובכמות מספיק גדולה או דרך הווריד יכול לטפל בזיהום חריף. דבר שני זה עזר ל- 5 בני המשפחה להמנע מלקבל את הוירוס. אף אחד מהם לא קיבל. דבר שלישי שהמחקר הקליני הוא מסר חזק שנותן לרופאים אחרים אומץ לנסות אותו. אנשים אחרים עושים אותו דבר. לכן זה חשוב בשבילנו להפיץ את המסר לאנשים אחרים בזמן ההיסטורי הקריטי הזה, שויטמין סי מאוד בטוח.

ל- NIH יש מסמך רשמי שמראה שויטמין סי בטוח במינון גבוה של 90, 100 גרם עד 1.5 גרם לק"ג משקל גוף.

מינון מעל 100 גרם משמש בדרך כלל לסרטן. בזיהום ויראלי לא צריך ללכת כל כך רחוק ומספיק 30, 50, 60 בטווח הזה בדרך כלל זה מספיק טוב. ויטמין סי מאוד בטוח ולא גורם לתופעות לוואי משמעותיות. יש לו יכולת להרוג וירוס להגן עליך מנזק ולתקן נזקים קיימים. אני לא אדם של מחלות אקוטיות, אני יותר מתעניין בניהול מחלות כרוניות, כמו סוכרת ומחלות לב. אבל לויטמין סי יש אפקט חזק גם על מחלות אקוטיות. ויטמין סי יכול להרוג וירוס, יכול לעזור לנו להתמודד עם תסמונת נשימתית אקוטית וצריך את המסר החזק הזה להפיץ לאנשים. יש הרבה מה להרוויח ולא הרבה להפסיד. המסר הזה יוצא לאנשים אחרים. בסין הרבה רופאים הולכים לווהאן, הם מאוד אמיצים ללכת לאיזור הסכנה ורבים מהם, אלה שאני מכיר, אורזים הרבה ויטמין סי במזוודה. שלחתי ויטמין סי למכרה שלי שנוסעת לווהאן. אז בואו נפעל עכשיו ולא נחכה עד שיגיעו חיסוני קסם ותרופות אנטי ויראליות. לפני כן. לכו על ויטמין סי, כן...

(תורגם באדיבות על ידי איריס עצמון)

Andrew W Saul
"VITAMIN C CAN KILL VIRUS" BREAKING NEWS, DIRECT FROM A DOCTOR IN CHINA:


Vitamin C Saves Wuhan Family from COVID-19
by Richard Cheng, M.D., Ph.D.
Watch it on YouTube: https://youtu.be/6-elCYFhqJs


קישור לידיעה המקורית באנגלית, עם לינקים רלוונטיים אחרים:


FOR IMMEDIATE RELEASE
Orthomolecular Medicine News Service, Mar 5, 2020
Vitamin C Saves Wuhan Family from COVID-19
by Richard Cheng, M.D., Ph.D.
http://www.orthomolecular.org/resources/omns/v16n17.shtml


8 תגובות

 1. מדובר על מינונים גבוהים מאוד. זה מה שעוזר. לא הטבליות של 500 מג שצריך לקחת המון. חברות התרופות לא יכולות להוציא פטנט על זה. מערכת הרפואה מסרבת להשתמש, אפילו בסין קשה, כפי שכתוב. תמשיך להאמין לכל מה שמשרד החולים אומר לך. גם אויר צח ושמש עוזרים מאוד ובכל זאת לא מוציאים את החולים בבתי החולים החוצה. לא סתם מתים המונים מבתי החולים עצמם.

 2. גמלמעירוני

  20 גרם ויטמין סי ?
  ללא הזרקה ?
  חסר הידיון לחלוטין

 3. חבל שסיווגתם את זה כ"לא רלוונטי"
  אני חולה קורונה – ביום שני כמעט החזרתי ציוד
  סבלתי מאוד משריפה איומה בריאות קוצר נשימה, כאבי פרקים
  משהי שלחה לי את הסירטון של דר' אבני

  שמסביר שויטמין סי הוא תרופה מצויינת ואף מסביר את הפיזיולוגיה

  עשיתי כדבריו וניצלתי. אני עדיין חולה – אבל המחלה הפכה לסבילה
  אני לוקח כ 20 גרם ליום

  מציע להפיץ כרלוונטי ביותר
  מי שרוצה שיתקשר אלי ואסביר לו

 4. רועי לבב

  חנן, המלצתך לא להעביר מסכנת את חייהם של אלה שזו ישועתם היחידה. אנשים מתייחסים אליך ברצינות. אבקש שתשקול שוב את עמדתך בהתבסס על העובדות להלן בהתייחס ל:
  1. רמה גבוהה של ויטמין C בדם מסייעת במניעה הדבקות
  2. עוצמת המחלה מופחתת למי שמקפיד לקחת ויטמין C כבר בתסמינים הראשונים
  3. ויטמין C איננו נצבר ולכן נדרשת צריכה שוטפת ולכן גם סיכון נמוך בצריכת יתר.
  4. הכמות המומלצת RDA מיצגת את מחלת המחסור. הרמה הנדרשת לבריאות תקינה היא גבוהה יותר. ובוודאי שהרמה לטיפול.
  5. קיימים מחקרים מעטים על ריפוי אלטרנטיבי עקב בעיית מימון – אי אפשר לרשום פטנט ולגבות הון על מוצר מהטבע אולם ברור שאין להתייחס לויטמין בודד כאל תרופה. צריך לראות את מכלול הגורמים המשפיעים על תפקוד מערכת החיסון ולשפר אותם.

  מצב קישורים למחקרים עדכניים מסין (לשיטתך רק אם יש מחקרים אז אפשר להעביר ולכן בנושאי כאלה תמיד תהיה באיחור או שתיפול למלכודת הכסף של רפואת הכימיכלים – אם זה לא רווחי אז זה לא תרופה)
  סין – הצלחות במינון גבוה מאד, 12-24 גרם ליום
  https://www.globalresearch.ca/three-intravenous-vitamin-c-research-studies-approved-treating-covid-19/5705405
  “Early and sufficiently large doses of intravenous vitamin C are critical. Vitamin C is not only a prototypical antioxidant, but also involved in virus killing and prevention of viral replication. The significance of large dose intravenous vitamin C is not just at antiviral level. It is acute respiratory distress syndrome (ARDS) that kills most people from coronaviral pandemics (SARS, MERS and now NCP). ARDS is a common final pathway leading to death.

  ארצות הברית – מינון של 1.5 גרם מספר פעמים ביום
  שיפורים קלים במצב (קיצור מחלה ב 8%-18% ויציאה מטיפול נמרץ)
  https://wccoradio.radio.com/articles/radiocom/hospitals-are-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c

  בנימה אישית. מחקר בא להוכיח מה שאיננו ידוע. ויטמין C ידוע כתומך במערכת החיסון מאז שהתגלה. ויטמין=חומר חיוני לבריאות הגוף. במהלך 52 שנותי, טיפלתי באמצעות ויטמין C ובאמצעות מחזקי מערכת חיסון נוספים ויכולתי לכל המחלות אך תמיד ספגתי ביקורת לא רלוונטית מרופא המשפחה ומאחרים. אבי למד על רפואת ויטמינים כבר כשהיה ילד ואנו גדלנו לתוך הרפואה הזו.

  כפי הידוע לך, כל המבריאים מהוירוס הבריאו בזכות מערכת החיסון, כי "תרופה" אין. מערכת החיסון שבהיותה תקינה, מייצרת את התרופה באופן מיידי בתוך מספר שעות או ימים כנגד כל פולש. לשמחתי הרבה, מאחר ווירוס הקורונה יצר בעייה עולמית שלא יכול להיות לה פתרון תרופתי לפחות לשנה הקרובה, נאלצו מערכות רפואיות מסביב לעולם להתחיל לבחון זאת מחקרית. אולי זו נקודת המפנה לאחר מאה שנה של מלחמת עולם בין רפואת הכימיכלים לרפואה הטבעית. הבעייה הגדולה של רפואת הבריאות היא שהיא מפחיתה את רוב ההוצאה הכספית של המתרפאים. מעגל הזהב היקר – רופא-ביטוח-בית חולים מאפשר לכולם להרוויח הון על חשבון בריאות החולה ולכן קיים ניגוד עניינים בין בריאות לרפואה הכללית.

  לפי נסיוני והידוע לי זה שנים רבות, החזקת מערכת חיסון במצב הגנה אפשרי על ידי לקיחה סדירה של מספר גרמים ליום. אבי היה ממליץ על 1-2. אך במצב מחלה פעילה, המינון האפייני עלה ל 10-20 גרם.

  בהערכה רבה לפועלך כאן. אם נראה לך שהגזמתי בביקורת, אתה מוזמן למחוק אך דע, חלק מהותי מהפגיעה העולמית היה יכול להמנע אם היה שילוב רפואות לאורך השנים ולא רק במקרי חירום. אני מייחל לכך

  רועי

 5. בעקרון זה די הגיוני.ויטמין C משמש את מערכת החיסון כפצצה כימית נגד מזיקים.
  גם להצטננות היא מועילה ומסוגלת לקצר אותה ולמנוע אותה והדבר ידוע ומוכר בעולם הרפואה.
  גם במחלקות אונקולוגיות ילדים מזריקים לילדים כמויות גדולות של ויטמין C וזה ידוע כטיפול מועיל,אבל ברפואה אין בשום דבר 100%….
  בקשר לקורונה-אני רוצה להזכיר לעולם-לקח שנים ארוכות ללמוד את האיידס.הקורונה הוא וירוס חדש,שגם אותו יקח זמן ללמוד

 6. יש לך טעות חמורה, הטיפול בויטמין סי בכמויות גדולות נמצא יעיל ביותר כנגד קורונה והוכרז על ידי הרשויות בשנגחאי כטיפול המומלץ קורונה. הטיפול הזה מיושם במספר בתי חולים בסין, בדרום קוריאה וגם בכל בתי החולים בניו יורק בארצות .

  https://orthomolecular.activehosted.com/index.php?action=social&chash=e00da03b685a0dd18fb6a08af0923de0.143&s=6b5dbddac8855c10f16d4ab492ae740f

  https://nypost.com/2020/03/24/new-york-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-vitamin-c/

 7. אני רוצה למחות בתקף בני ביתי חלו בקורונה ואיך שהתחילו התסמינים
  נטלו מינון מוגבר של ויטמין סי כבר לאחר כמה שעות ניכרה הטבה משמעותית והבריאו תוך זמן
  קצר מאד
  מצוה לפרסם

 8. מרפא הוא לא תמיד רופא

  יש כבר מחקרים קליניים שמראים שעירוי ויטמין סי מוציא אדם מקורונה מהר ובפשטות.
  צריך לאמץ מאוד את פרוטוקול הטיפול החדש

  עצוב לי שרשמת לא להעביר:
  מצד אחד זה אכן רק מקרה אחד
  מצד שני, יש היום כבר מאות מקרים שהצילו חיי אדם והציבור צריך לדעת שהמערכת החיסונית שלנו צריכה ויטמינים להתמודדות עם המחלה. רק בריאות

מדיניות פרסום תגובות באתר

 • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
 • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
 • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
 • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
 • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
 • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
 • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top