נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - לא להעביר / aspertim חשוב ביותר!

aspertim חשוב ביותר! (המלצה - לא להעביר)

ההסבר:

המכתב הישן על הממתיק המלאכותי Aspartame קיבל תאוצה מחודשת בגלל שרוחמה רז העבירה אותו לחברים שלה עם מסר אישי.

למי שמתעצל להקליק על הקישור, הנה תמצית ההמלצה שלי לגבי המכתב. אין שום הוכחה שהממתיק מזיק ואני ממליץ לא להעביר אותו הלאה.

רוחמה רז, זמרת העבר המפורסמת, מתפרנסת כיום משיווק תוספי מזון טבעיים. על פי מה שאמרה לי בטלפון, היא רק העבירה את המכתב הלאה ולא כתבה אותו בעצמו והיא מבקשת שיפסיקו להתקשר אליה בגלל המכתב הזה.

המקור:

אנא מכם התייחסו בכובד ראש למידע זה העבירו אותו הלאה לכל התפוצה שיש לכם

אנא שמרו על בריאותכם אוהבת אתכם, חרדה לבריאותכם

מתחננת -תפסיקו לשתות את הרעל הנורא הזה!!!

לכל אחד מכם יש מישהו אחד לפחות שבשבילו- אתם הכי הכי חשובים בעולם!!!

חשוב לו, תתחשבו בו "שמירת בריאותכם" רוחמה רז

באוקטובר 2001 אחותי חלתה. היו לה כאבי בטן והתכווצויות, והיו לה קשיים בהליכה. כדי לצאת מהמיטה בבוקר נדרש מימנה מאמץ עילאי.

במרץ 2002 עברה אחותי ביופסיות שונות ולקחה 24 מיני תרופות, אבל הרופאים לא יכלו לאבחן מהי מחלתה. היא סבלה מכאבים רבים ואמרה שהיא יודעת כי היא הולכת למות. היא העבירה את חשבונות הבנק שלה, את ביטוח החיים ואת הבית על שם בתה הבכירה, שהבטיחה לה לטפל בילדים הצעירים יותר.

לבסוף החליטה שהיא רוצה לצאת לבילוי אחרון, ותכננה לטייל לפלורידה על כיסא גלגלים.

הטיול אמור היה להתקיים בסוף מרץ.

ב- 19 במרץ טלפנתי אליה ושאלתי לתוצאות הבדיקות. היא אמרה שהתוצאות לא ברורות, אבל הרופאים החליטו שהיא סובלת מ- MS, מחלת ניוון שרירים.

נזכרתי במאמר של ד"ר רוברטס שחברים שלחו לי, ושאלתי: "האם את שותה משקאות דיאט?" היא ענתה: "כן, אני פותחת כרגע בקבוק", ביקשתי מימנה שתפסיק לשתות משקאות דיאט ושלחתי לה את המאמר של ד"ר רוברטס באינטרנט.

לאחר 32 שעות צלצלה אלי אחותי וסיפרה שמרגע שבו שוחחנו הפסיקה לשתות דיאט, ועכשיו היא יכולה ללכת, ואפילו עלתה במדרגות. התכווצויות השרירים נעלמו לה. היא עדיין לא מרגישה 100%, אבל חל אצלה שיפור רב.

עוד אמרה לי, שהיא עומדת ללכת לרופא, והיא לוקחת איתה את המאמר. סיכמנו שתצלצל אלי שתחזור.

כשחזרה צלצלה וסיפרה שהרופא נדהם. הוא אמר שיצלצל לכול חולי ניוון השרירים המטופלים במרפאתו כדי לגלות מי מהם משתמש בממתיקים מלאכותיים. בקיצור, הובהר שהיא הורעלה מהאספרטיים, וכמעט שמתה.

כאשר יצאה לטיול המתוכנן בסוף מרץ, לקחה איתה במקום כל התרופות, רק תרופה נגד הרעלה. היא הייתה בדרך להחלמה והלכה על רגליה. המאמר הציל את חייה. מה היה כתוב בו?

ממתיק "ללא סוכר" – אל תיגע ואל תשתמש !!!

ד"ר רוברטס סיפר במאמר: "במשך ימים אחדים השתתפתי בכנס שדן באיכות החיים והסביבה בעולם. בכנס הרציתי על אספרטיים, המופיע גם בשמות נוטרסוויט, אקוול ועוד. בהרצאה המרכזית של הכנס הוכרז שב-2001 פרצה בארצות הברית מגפה של ניוון שרירים ולופוס (זאבת), וקשה להבין מהו החומר הרעיל הגורם למגפה זו. קמתי ואמרתי שזהו בדיוק נושא הרצאתי, ואני רוצה להבהיר שהחומר הוא אספרטיים, ומדוע הוא כל כך מסוכן.

בהרצאתי הסברתי שכאשר הטמפרטורה של אספרטיים עולה על 30 מעלות, הכוהל העצי משנה את מבנהו הכימי והופך לרעל המצוי בנמלים הנקראות נמלי אש. ההרעלה אצל חולים הצורכים אספרטיים מגלה סימנים של ניוון שרירים. יותר מזה, הרעלת מתנול היא גזר-דין מוות.

תופעות דומות לאלו של זאבת אובחנו אצל שותי דיאט קולה ודיאט פפסי, ואלה לא יודעים מה גרם למחלתם, אבל אצל חולים שהפסיקו להשתמש בהם נעלמו התופעות. אצל חולים שאובחנו כחולי ניוון שרירים, וסבלו מבעיות ראייה, שמיעה ותנועה, הייתה הטבה ניכרת לאחר שהפסיקו להשתמש באספרטיים."

בזמן ההרצאה אמרתי: "אם מי מכם משתמש באספרטיים וסובל מכאבי ראש, דיכאון,כאבי פרקים, טנטון (צלצול באוזניים), ירידה בזכרון, או התכווצויות שרירים, יש לו, בוודאי, מחלת אספרטיים.

לשמע דבריי קפצו אנשים רבים ושאלו: "האם זה הפיך?" עניתי: "בוודאי! אל תשתו משקאות דיאט. קראו מה כתוב בתווית שעל מוצרי המזון ואל תשתמשו באלה המכילים אספרטיים! יש לנו בעיה רצינית. בדו"ח שנמסר בכנסים רפואיים נאמר שדיאט קולה ודיאט פפסי אינם מוצרי דיאטה, אלא מוצרים הגורמים לרצות ולאכול יותר פחמימות, וזה משמין".

ד"ר רוברטס אמר שאספרטיים מסוכן במיוחד לחולי סכרת. "מצאתי שיש רופאים המאמינים שיש להם פציינטים הלוקים בחולי רטינופטי (הינתקות הרשתית בעין), אבל למעשה התופעה שלהם נגרמת ע"י אספרטיים, הגורם לסוכר בדם לצאת מכלל שליטה. חולי סכרת יכולים לסבול מאבדן זיכרון בגלל חומרים רעילים המשפיעים על מערכת העצבים והמוח, המצויים באספרטיים ויכולים לגרום גם להתכווצויות, התקפי חרדה, כעס ואלימות."

ד"ר רוברטס הוסיף שאספרטיים יכול לגרום למומים מולדים אם נצרך בשלבי ההתעברות וההריון המוקדמים. הממתיק מסוכן במיוחד לילדים, והוא מכיר מקרים שהחומר גרם להם לפרכוסים אפילפטיים. לאחרונה אושר שימוש בצמח הסטוויה כתחליף תזונתי לחולי סכרת. במשך שנים נמנעו מלאשרו בשל נאמנות ליצרני האספרטיים. לפי דברי הנהגת איגודי הרופאים האמריקאים (אמריקן קולג' אוף פשישנז) מדובר במגפה של מחלות נוירולוגיות שגרם הרעל הזה.

הקונגרס מסרב לדון בנושא בשל העובדה שחברות המייצרות את הממתיק הן בעלות השפעה כספית עצומה ואחת מהן מממנת את איגוד רופאי הסכרת ומוסדות מחקר רבים.כל ניסיון לעצור את השימוש בממתיק או להביא את המידע לידיעת הציבור נחסם ע"י בעלי האינטרס הכלכלי.

ראו הוזהרתם !!!

תגובה אחת

  1. לפי מה שאני מבינה לא נעשו בנושא זה מספיק מחקרים. אז יתכן ומה שקראנו בשרשור של רוחמה רז נכון שכן יש כן מי שחוקר זאת ובודק. יתכן וזה ניסיון לקדם את סטיביה כממתיק טבעי עם מעלות טובות יותר מהאספרטיים. יחד עם זאת, בכל מקום כתוב שאין לצרוך יותר מכמות מסויימת של אספרטיים בגוף שכן זה מזיק.

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top