נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - אפשר להעביר / אזהרה מפני נוכלת בשם עידית הראל

אזהרה מפני נוכלת בשם עידית הראל (המלצה - אפשר להעביר)

ההסבר:

חיפוש זריז הביא אותי לדף מלא בסיפורים דומים על רמאית המציגה את עצמה בשם עידית הראל ועל רמאים אחרים שמשתמשים בשיטות זהות. כדאי להיזהר.

המקור:

ברצוני לספר אודות חוויה שזוגתי ואני עברנו אתמול - למען יראו וייראו.
זוגתי ואני טיילנו להנאתנו ברגל ברחובות ת"א אתמול בערב, כאשר בשעה 23:15 ניגשה אלינו בפינת רחוב אישה כבת 40, שנראתה נורמטיבית לחלוטין וכשהיא על סף בכי סיפרה לנו סיפור קורע לב: אמרה שקוראים לה עידית הראל, שהיא מקיבוץ יפעת בצפון ושאמו של בעלה מאושפזת בבית חולים סורוקה בבאר-שבע - ועליהם לנסוע בכול יום הלוך ושוב מצפון לדרום ובחזרה. כדי לצאת מאווירת הנכאים בבית החולים הם עצרו בת"א לשתות כוס קפה כשנתקעו ללא דלק, או אז גילתה שאבד לה ארנקה. היא צלצלה לסורוקה ושמעה כי האחיות במחלקה מצאו את הארנק, אך גם לה וגם לבעלה אין אגורה שחוקה עליהם. היא ביקשה שנעזור לה בכסף לדלק והיא תחזיר לנו למחרת. מיד שלפתי שטר של 50 ש"ח, ואז הגברת, שנראתה על סף התמוטטות (ובשלב זה אף הצליחה להזיל דמעת תנין אמיתית), אמרה שיש להם פונטיאק ישנה שזוללת המון דלק ולא יצליחו להגיע עד הצפון הרחוק בסכום זה. שאלתי לכמה היא זקוקה והיא אמרה ש 200, 250 יעזרו מאוד. עד עכשיו איני מבין מה גרם לי ללכת שבי אחריה ולהוציא מהארנק 300 ש"ח ולתת לה. היא החליפה איתי טלפונים וראיתי שהמספר אכן אצלה ועובד. היא גם הציעה להראות תעודת זהות. אמרתי לה שאני מכפר סבא והיא אמרה שאין בעיה, הם נוסעים לביה"ח דרך כביש 6, יירדו במחלף אייל וייצרו איתי קשר מחר (היום) כדי להחזיר הסכום. היא הודתה לי עד אין קץ והלכה לדרכה. אין לי מושג איך הייתי כל כך תמים כאשר בד"כ זוגתי אומרת לי שאני חשדן אף יותר מדי...אבל כך היה.

הגענו הביתה והקשתי את שמה ב 144 באינטרנט ללא כל מענה. לאחר מכן הקשתי את שמה בגוגל וחשכו עיני - התוצאה הראשונה: "זהירות עידית הראל נוכלת". נכנסתי לכמה פוסטים וגיליתי את הסיפור האמיתי, אלו הפרטים:
- עידית הראל זה אכן שמה האמיתי והיא באמת גרה בעבר בקיבוץ יפעת. תעודת הזהות אמיתית ואפילו יש לה "הביצים" להישאר עם אותו מספר טלפון מזה 4 חודשים לפחות. יש מספר תעודת זהות ואף מספר רכב (היא באמת נוסעת בפונטיאק ישנה כחולה) - אך המשטרה טרם הצליחה (או ניסתה, כנראה) לשים את ידה עליה.
- יש נגדה לפחות 27 תלונות פתוחות במשטרה על מעשים דומים, שלא לדבר על המון פוסטים באינטרנט אודות אנשים שנפלו ברשתה.
- רכז קיבוץ יפעת מקבל עשרות טלפונים אודותיה ומספר כל הידוע לו...אך אין לו דרך לעזור כמובן.
- פורסמה עליה כתבה קטנה במגזין טיים-אאוט של לפני שבועיים כדי שאנשים יזהרו מפניה.
- מידע שדליתי אך אין לו כל אישור: היא על סמים מזה כמה שנים, הייתה בגמילה כמה פעמים וברחה, יש לה ילדים שנלקחו מחזקתה, כמו גם רישום פלילי על התפרצויות וגניבה. בנוסף מתוכננת עליה כתבה באחת מתוכניות התחקירים הידועות.

עד עכשיו אני בהלם שנפלתי ברשתה, חשבתי שאני יודע לקרוא אנשים...הגברת נראתה נורמטיבית לחלוטין, לא מסוממת, אינטליגנטית, נעימה ושחקנית ראויה לפרס אוסקר.
בנוסף גיליתי, כדי לזרות מלח על הפצעים, שדווקא אני, סטודנט עני, שברתי את שיא הפראייריות (לפחות של אלה שפרסמו אודותיה באינטרנט) כשנתתי לה 300 ש"ח...המקסימום עד כה היה 250 ש"ח.

אז אחרי כל העצבים, חשוב לי להזהיר מפניה - היא מסתובבת בכל אזור המרכז ויש דיווחים גם מירושלים וחיפה. אישה בגובה ומבנה גוף ממוצעים, שיער חום ארוך וגלי שזור לקוקו. לא מפחדת לומר את שמה האמיתי ופרטים מזהים אמיתיים נוספים (ואולי אף נהנית מכך).

ראו הוזהרתם...והמשך שבוע מוצלח!

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top