נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - לא להעביר / מה היה בסוריה?

מה היה בסוריה? (המלצה - לא להעביר)

ההסבר:

זוכרים את האימייל על שפעת העופות הפרוסטטית? אותו עיקרון. מישהו שיחרר לחלל האינטרנט בדיחה וכולם מעבירים אחד לשני. רק שיהיה ברור - עוצמת הפצצה הגרעינית שכאילו הופעלה בסוריה היא כפולה מהפצצה הגרעינית הראשונה שהופעלה בהירושימה. קצת קשה להסתיר דבר כזה.

המקור:

בפעם הראשונה, כל האמת על פעולת צהל בסוריה !
המתקן שהותקף :
מתקן צבאי-מדעי, בו הרכיבו מדענים צפון-קוראניים 3 פצצות אטום שיוצרו בצפון קוריאה. הפצצות הועברו לסוריה באניה כשהן מפורקות .
צוות ההתקפה :
2 מטוסי חמקן אמריקאיים, 4 מטוסי F15 ו4 מטוסי F16 של חיל האויר. מטוס ישראלי אחד לפחות נפגע מטיל אך הצליח לשרוד ולחזור לבסיס. המכם הסורי לא גילה את מטוסי החמקן, ומבחינת הסורים - רק מטוסים ישראליים נטלו חלק במבצע .
צורת ההתקפה :
מטוס החמקן האמריקאי שיגר לעבר הבסיס הסורי פצצת אטום טקטית מדגם TGU4880 A בעלת עצמה של 30 kt שאר המטוסים רק ליוו אותו. מטוס החמקן השני נשא עימו פצצת אטום של 65 kt למקרה ויתברר שהפצצה הראשונה לא הצליחה לפצח את הבונקרים שבבסיס .
תוצאות ההפצצה :
הבסיס הסורי פשוט נעלם ! לא מבנים, לא דרכים, לא מתקנים , אפילו לא הריסות, כלום ! במקום בו היה הבסיס יש פשוט ביקעה גדולה !
הסורים הראשונים שהיגיעו למקום וחיפשו לשוא את הבסיס - היו בהלם !
פרשנות :
הסורים עדיין בהלם. העובדה שמחקו להם בסיס כה סודי ומבוצר מפחידה אותם. לא לחינם אמר ראש אגף מודיעין כי ההרתעה כלפי סוריה חודשה .
מובן שהם אינם יכולים לספר מה השמידו להם, כי בכך יודו בכוונותייהם הזדוניות. הם גם לא מעיזים לספר כי נזרקה עליהם פצצת אטום, ומובן שגם ארה"ב וישראל ממלאות פיהם מים .
הסורים, הצפון קוראנים, האירנים בכעס עצום על ישראל. יש לצפות לפעולת תגמול בסדר גודל שווה ערך לפעולה. פעולה כזו עלולה להצית תבערה כללית בעולם

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top