נהניתם מהאתר? האתר הועיל לכם ותרצו לתרום?

לכל התכנים באתר בנושא נגיף הקורונה

הנך כאן: דף הבית / המלצה - לא להעביר / "הגעתי לכדור הארץ משנת 2256"

"הגעתי לכדור הארץ משנת 2256" (המלצה - לא להעביר)

ההסבר:

הסיפור המשונה הזה התפרסם בואללה, ב 31 במרץ 2003, שזה יום לפני אחד באפריל. מקור הידיעה הוא אמנם האתר !Yahoo אבל ב !Yahoo כתוב שמקור הסיפור הוא ה Weekly World News שהוא עיתון, שאם להשתמש במלים עדינות, לא כל כך אמין.

המקור:

"הגעתי לכדור הארץ משנת 2256" כך טוען חשוד בסחר במידע פנימי בבורסה של ניו יורק; נעצר לאחר שהשקיע 800 דולר והרוויח בתוך שבועיים 350 מיליון; הציע לחוקריו: תנו לי לחזור "הביתה" ואגלה את מיקומו של בן לאדן.
חוקרים פדרלים שעצרו בסוף ינואר משקיע בורסה מסתורי על סחר במידע פנימי, נדהמו לשמוע ממנו כי הוא למעשה נוסע בזמן שהגיע לכדור הארץ משנת 2256. כך דיווח אתר יאהו!. מקורות ביחידת הביטחון של הבורסה לניירות ערך בוול סטריט בניו יורק סיפרו, כי אנדרו קארלסין נתן הסבר משונה להצלחתו הסדרתית בשוק המניות, כשנעצר לפני ארבעה ימים.
"אנחנו לא מאמינים לסיפור של האיש הזה. או שהוא מטורף או שהוא שקרן פתולוגי", אמר מקור ברשות לניירות ערך של ארה"ב. "העובדה היא כי קארלסין השקיע 800 דולר ותוך שבועיים היו ברשותו ניירות ערך בשווי 350 מיליון דולר. כל סכום שהשקיע הפך להון במה שאנו מגדירים כ'התפתחות עסקית מפתיעה'. זה פשוט לא יכול להיות סתם מזל", אמר.
עוד הוא הוסיף, כי "הדרך היחידה שבה הוא היה יכול להצליח היא באמצעות מידע פנימי לא חוקי. הוא יישב במעצר בבית הכלא באי ריקרס, עד שיסגיר את מקורותיו".
בשנה האחרונה סבלו רוב המשקיעים בבורסה בניו יורק מהפסדים. כשקארלסין הימר 126 פעמים על מניות הנמצאות בסיכון גבוה וזכה פעם אחר פעם, הדבר העלה את חשדתם של המפקחים על וול סטריט. "אם, למשל, מניה של חברה מסוימת קפצה מעלה כתוצאה ממיזוג או מפריצת דרך טכנולוגית שהיו אמורות להישמר בסוד, קארלסין ידע על כך מראש", אומר המקור ברשות לניירות ערך המקורב לחקירה.
בחקירתו טען קארלסין, כי חזר בזמן למעלה מ-220 שנים בידיעה שהתקופה הנוכחית נחשבת קשה, שבה שוק המניות סובל מירידות מתמשכות. עם זאת, הוא טען כי מי שמצויד בידע על מניות שעתידות לקפוץ מעלה - יכול להרוויח הון. "זה פשוט היה מפתה מדי מכדי שאסרב", אמר בקלטת החקירה. "תיכננתי להפסיד פה ושם, אתם יודעים, כדי שהדברים לא יראו מושלמים מדי, אבל פשוט נסחפתי עם ההצלחה".
אם לא די בכך, כדי לזכות ברחמיהם של החוקרים, "הסכים" קארלסין לגלות לעולם את מיקומו של אוסאמה בן לאדן ואת התרופה למגיפת האיידס. כל רצונו כעת הוא שייתנו לו לחזור "הביתה", לעתיד, ברכב הזמן שלו. ואולם, הוא מסרב לחשוף את מיקום הרכב או לספר כיצד ! המכשיר פועל, "מחשש שהטכנולוגיה תגיע לידיים הלא נכונות".
איש מהמעורבים בחקירה לא מאמין לסיפור של קארלסין, אך מקור המקורב לחקירה מודה כי איש לא יכול למצוא תיעוד על מיקומו לפני דצמבר 2002.

מדיניות פרסום תגובות באתר

  • מטרות התגובות באתר: להוסיף מידע להסבר, להסכים או לחלוק על המידע שבהסבר או בהמלצה.
  • אם ברצונכם להתלונן על האובייקטיביות של האתר, קראו קודם את הדף אתר זה אינו אובייקטיבי
  • התגובות מתפרסמות רק לאחר אישור
  • אין הבטחה שהתגובות יאושרו
  • ישנה אפשרות שתגובות יעברו עריכה לפני הפרסום
  • התגובות צריכות להיות קשורות למכתב או להסבר
  • לא יתפרסמו תגובות שאינן מכבדות את כותבי התגובות ואת הקוראים.

שימו לב! אם תרצו לשלוח לי שמועה כדי שאבדוק אותה, התגובות הן לא המקום.

הקליקו כאן לדף צרו קשר

מה יש לך לתרום?

כתובת הדואל שלך לא תוצג. שדות חובה מסומנים ב *

*

Scroll To Top